Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/24/0304Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pomoc kuchenna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 28.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętność przygotowania posiłków, umiejętność obsługi maszyn zmywajacych oraz maszyn do obieraczki warzyw Godziny pracy od 17:00 do 01:00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Karina Kopka
    Numer telefonu: 627320790 w. 203
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Bezpośredni kontakt z klientami banku, zapewniając im kompleksową obsługę. Praca na okres próbny 3 miesięcy z możliwością wydłużenia na czas nieokreślony. Pobory do 4.300 zł. Aktywna sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych. Przeprowadzanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Wykształcenie średnie lub wyższe. Praca w Oddziale w Ostrzeszowie i Doruchowie. CV należy składać na adres: [email protected]
    StPr/24/0487
    data rozpoczęcia pracy od 28.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    StPr/24/0310
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024

    Praca z uczniem, ale też jego rodzicami/opiekunami, współpraca z pedagogiem szkolnym, wychowawcą i innymi nauczycielami. Do najważniejszych zadań będzie należało między innymi (zgodnie z § 24): • rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, a także możliwości psychofizycznych dziecka, • określanie mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań, uzdolnień ucznia, • rozpoznawanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych, trudności w funkcjonowaniu, barier w życiu społecznym, • rozwiązywanie problemów wychowawczych, • prowadzenie działań z zakresu profilaktyki uzależnień, • inicjowanie i prowadzenie mediacji w sytuacjach konfliktowych, • interweniowanie w kryzysowych sytuacjach dotyczących rozwoju i stanu psychicznego dziecka, • pomaganie rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu
    StPr/24/0301
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    Praca z dziećmi, ale też jego rodzicami/opiekunami, współpraca z pedagogiem szkolnym, wychowawcą i innymi nauczycielami. Do najważniejszych zadań będzie należało między innymi - realizacja podstawy programowej, - wspieranie rozwoju podopiecznych - planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej - organizacja wydarzeń przedszkolnych - prowadzenie obserwacji pedagogicznych - dbanie o bezpieczeństwo - analiza gotowości szkolnej dzieci - planowanie i realizacja rozwoju zawodowego - prowadzenie dokumentacji
    StPr/24/0302

    Utrzymanie porządku, sprzatanie, pomoc w pracach kuchennych
    StPr/24/0303
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024

    StPr/24/0304
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    ocieplanie budynków, wykończenia wnętrz
    StPr/24/0291
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    monter ociepleń budynków, wykonywanie ociepleń
    StPr/24/0292

    Montaż i demontaż rusztowań
    StPr/24/0287

    sporządzanie potraw, dekorowanie potraw, utrzymanie czystości
    StPr/24/0046
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN