Zamknij
REKLAMA
18:06, 27.10.2022
Potrawy były regionalne a produkty, z jakich je przygotowano pochodziły od lokalnych firm. W minioną niedzielę miała miejsce kolejna edycja festiwalu ,,Smaki jesieni na Końcu Świata??. - Serdecznie państwa zapraszam na skąpaną w słońcu polanę na Końcu Świata - zachęcał tuż przed rozpoczęciem imprezy wójt Kraszewic Konrad Kuświk, zapewniając, że liczne stoiska pełne są smakowitych potraw.
12:44, 29.12.2021
Na Końcu Świata w gminie Kraszewice pojawił się niezidentyfikowany pomnik, który przypomina meteoryt. Skąd się wziął i co symbolizuje? Czy to właśnie tam dojdzie do zagłady naszej planety? Czy to początek wydarzeń przedstawionych w najnowszym filmie Netflix ,,Nie patrz w górę``? W sumie, kogo to obchodzi - kiedy możemy napić się smacznej kawusi.
21:07, 26.09.2021
,,Jak tu jest tak co roku, to trzeba o tym pamiętać''. To jedno, zasłyszane w tłumie zdanie najlepiej oddaje atmosferę, jaka panowała na tegorocznych ,,Smakach Jesieni na Końcu Świata''.
20:26, 26.09.2021
Z wielkim rozmachem zorganizowano tegoroczne ,,Smaki Jesieni na Końcu Świata''. Dopisała pogoda, na uginających się od jadła stołów królował ziemniak, nic więc dziwnego, że na Koniec Świata w gminie Kraszewice dotarły dzisiaj tłumy.
REKLAMA