Zamknij

Monter Rusztowań

Nr oferty: StPr/24/0287Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Grunwaldzka 14, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Montaż i demontaż rusztowań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PROTECT Krystian Zmyślony
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Grunwaldzka 14, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Krystian Zmyślony
      Numer telefonu: 794084878
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Bezpośredni kontakt z klientami banku, zapewniając im kompleksową obsługę. Praca na okres próbny 3 miesięcy z możliwością wydłużenia na czas nieokreślony. Pobory do 4.300 zł. Aktywna sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych. Przeprowadzanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Wykształcenie średnie lub wyższe. Praca w Oddziale w Ostrzeszowie i Doruchowie. CV należy składać na adres: [email protected]
      StPr/24/0487
      data rozpoczęcia pracy od 28.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Pomoc kuchenna
      StPr/24/0310
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024

      Praca z uczniem, ale też jego rodzicami/opiekunami, współpraca z pedagogiem szkolnym, wychowawcą i innymi nauczycielami. Do najważniejszych zadań będzie należało między innymi (zgodnie z § 24): • rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, a także możliwości psychofizycznych dziecka, • określanie mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań, uzdolnień ucznia, • rozpoznawanie przyczyn niepowodzeń edukacyjnych, trudności w funkcjonowaniu, barier w życiu społecznym, • rozwiązywanie problemów wychowawczych, • prowadzenie działań z zakresu profilaktyki uzależnień, • inicjowanie i prowadzenie mediacji w sytuacjach konfliktowych, • interweniowanie w kryzysowych sytuacjach dotyczących rozwoju i stanu psychicznego dziecka, • pomaganie rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu
      StPr/24/0301
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Praca z dziećmi, ale też jego rodzicami/opiekunami, współpraca z pedagogiem szkolnym, wychowawcą i innymi nauczycielami. Do najważniejszych zadań będzie należało między innymi - realizacja podstawy programowej, - wspieranie rozwoju podopiecznych - planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej - organizacja wydarzeń przedszkolnych - prowadzenie obserwacji pedagogicznych - dbanie o bezpieczeństwo - analiza gotowości szkolnej dzieci - planowanie i realizacja rozwoju zawodowego - prowadzenie dokumentacji
      StPr/24/0302

      Utrzymanie porządku, sprzatanie, pomoc w pracach kuchennych
      StPr/24/0303
      data rozpoczęcia pracy od 24.06.2024

      StPr/24/0304
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      ocieplanie budynków, wykończenia wnętrz
      StPr/24/0291
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      monter ociepleń budynków, wykonywanie ociepleń
      StPr/24/0292

      Montaż i demontaż rusztowań
      StPr/24/0287

      sporządzanie potraw, dekorowanie potraw, utrzymanie czystości
      StPr/24/0046
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN