Wiadomości

Zamknij

NIEDŹWIEDŹ: Dyrektor szkoły Hanna Śniatała po 40 latach przeszła na emeryturę

. 19:53, 27.06.2026 Aktualizacja: 20:11, 27.06.2026
Skomentuj NIEDŹWIEDŹ: Dyrektor szkoły Hanna Śniatała po 40 latach przeszła na emeryturę

W miniony piątek (26 czerwca), podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu oficjalnie pożegnano jej dyrektor, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. - Stoję prze państwem z ogromną wdzięcznością, ale też z refleksją nad drogą, którą wspólnie przeszliśmy – mówiła Hanna Śniatała.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2903"}

Trudno było nie zauważyć, że piątkowe (26 czerwca) zakończenie roku szklonego miała w Niedźwiedziu charakter szczególny, choć zaczęło się tak, jak co roku – wręczeniem świadectw oraz nagród uczniom, którzy przez ostatnie 10 miesięcy wyróżnili się w różnych dziedzinach.

W zmienionej w halę odlotów z symbolicznymi bramkami sali gimnastycznej tego dnia działy się rzeczy wielkie. Jedną z bramek opuścili szkołę tegoroczni absolwenci, drugą przechodząca na emeryturę dyrektor Halina Śniatała, choć nie do końca – pozostanie bowiem jeszcze w szkole jako nauczyciel.

Dla opuszczających ,,szkolną halę odlotów’’ ósmoklasistów były płynące z wielu stron życzenia, wskazówki i ciepłe słowa. Oni i ich rodzice dziękowali swoim nauczycielom, na czele z wychowawcami za wszystko, co dla nich zrobili.

O wyjątkowości tego dnia mówiła też przechodząca na emeryturę dyrektor Hanna Śniatała, która w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu przepracowała 40 lat, a przez ostatnie lata była jej dyrektorem. 

- Stoję prze państwem z ogromną wdzięcznością, ale też z refleksją nad drogą, którą wspólnie przeszliśmy – wyznała. – Kiedy wiele lat temu po raz pierwszy przekraczałam próg tej szkoły jak nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, nie przypuszczałam, że stanie się ona tak ważną częścią mojego życia. Przez te 4 dekady szkoła była dla mnie czymś więcej niż miejscem pracy. Była drugim domem. JUR

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%