Pożar zakładu produkcjnego w Mikstacie-Pustkowiu. Na miejsce skierowano kilkanaście zastępów straży pożarnej. Niestety hala niemal doszczętnie spłonęła.
Pożar wybuchł kilkanaście minut po godz. 11. Ogień zajął halę o powierzchni 300 m2. Na miejsce skierowano kilkanaście jednostek straży pożarnej. Strażacy robili wszystko, aby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się ognia na halę magazynową.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz