Zamknij

Specjalista ds. administracyjnych

Nr oferty: StPr/24/0464Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kąpielowa 5, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - kierowanie zespołem pracowników gospodarczych - tworzenie grafików pracy - zakupy materiałów - koordynowanie i nadzorowanie pracy - pisanie i rozliczanie projektów - administrowanie ( po przyuczeniu) stroną internetową, BIP, BOOKING
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: znajomośc programów graficznych, sumienność, samodyscyplina i samodzielność, umiejętność zarządzania pracownikami
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Sylwia Tomaszewska
        Numer telefonu: 627320790 w. 203
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Proste prace przy przetwórstwie drobiu, rozbiór tuszek drobiowych, kalibrowanie, układanie towarów oraz przygotowanie do wydania z magazynu w postaci przesyłki, sortowanie, pakowanie wg ustalonego schematu, etykietowanie. Dobra kondycja fizyczna oraz gotowość do pracy w niskich temperaturach.
        StPr/24/0466
        data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        Porcjowanie posiłków i sprzątanie po posiłkach.
        StPr/24/0467
        data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        - kierowanie zespołem pracowników gospodarczych - tworzenie grafików pracy - zakupy materiałów - koordynowanie i nadzorowanie pracy - pisanie i rozliczanie projektów - administrowanie ( po przyuczeniu) stroną internetową, BIP, BOOKING
        StPr/24/0464
        data rozpoczęcia pracy od 09.10.2024
        wynagrodzenie od od 5 300 PLN

        opieka nad uczniami w trakcie pobytu w świetlicy szkolnej
        StPr/24/0463
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
        wynagrodzenie od od 4 908 PLN

        praca z dziećmi
        StPr/24/0439
        data rozpoczęcia pracy od 24.09.2024
        wynagrodzenie od od 3 690 PLN

        Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy na stanowisko Inspektora do Placówki Terenowej KRUS w Ostrzeszowie są dostępne na stronie internetowej www.krus.gov.pl/bip/ w zakładce: Praca w KRUS (BIP 1200-OP.110.23.2024). Każdy kandydat zainteresowany w/w oferą powinien zapoznać się z ogłoszeniem o naborze na naszej stronie internetowej. Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Oddziale. Regionalnym KRUS w Poznaniu. Nie przyjmujemy ofert pracy drogą elektroniczną.
        StPr/24/0440
        data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        sprzedaż towaru mięsnego, wyłożenie towaru do lady, obsługa klienta
        StPr/24/0441
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

        obsługa interesantów, obsługa centrali telefonicznej, komputera
        StPr/24/0432
        wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

        Przeprowadzanie badań technicznych i okresowych pojazdów
        StPr/24/0433
        data rozpoczęcia pracy od 23.09.2024

        obsługa sekretariatu, prowadzenie kalendarza spotkań, odbieranie telefonów, rejestracja korespondencji i przygotowywanie pism
        StPr/24/0428