Zamknij

Nauczyciel matematyki

Nr oferty: StPr/24/0330Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Generała Sikorskiego 9, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie : magisterskie na kierunku zgodnym z nauczaną specjalnością zaangażowanie, komunikatywność, kreatywność w prowadzeniu zajęć Mile widziany staż w zawodzie nauczyciela
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zespół Szkół Nr 1 im. Powst. Wlkp. w Ostrzeszowie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Generała Sikorskiego 9, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopol
      Osoba do kontaktu: Dariusz Grzesik
      Numer telefonu: 519-332-781
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, LIST MOTYWACYJNY
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Roboty związane z utrzymaniem dróg
      StPr/24/0349
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      nauczanie religii w Szkole Przysposabiającej do Pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym
      StPr/24/0344
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024

      - korygowanie wylanych form piankowych (uzupełnianie, doklejanie) - samokontrola jakościowa - przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy
      StPr/24/0325
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2024

      - obsługa robota spawalniczego - załadunek surowca i odbiór zespawanych detali oraz układanie ich w wyznaczonych miejscach - Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych - utrzymanie porządku w miejscu pracy
      StPr/24/0326

      - obsługa i programowanie giętarki CNC, - załadunek surowca i odbiór gotowych detali oraz układanie ich w wyznaczonych miejscach - przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych - utrzymanie porządku w miejscu pracy
      StPr/24/0328

      - prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą
      StPr/24/0330

      Kontrola i utrzymanie parametrów pracy, informację dodatkowe urządzeń na basenie - przeglądy eksploatacyjne zgodnie z dokumentacją i przepisami - prowadzenie bieżących i okresowych napraw oraz konserwacji urządzeń - usuwanie awarii wynikłych w trakcie pracy - utrzymanie porządku podbaseniu i w jego obrębie - wykonywanie prac remontowych a także innych prac zleconych przez pracodawcę
      StPr/24/0331
      data rozpoczęcia pracy od 03.07.2024

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych z młodzieżą.
      StPr/24/0332

      Obsługa kotłów energetycznych. Dozorowanie maszyn, urządzeń energetycznych. Prowadzenie bieżących i okresowych napraw oraz konserwacji urządzeń. Usuwanie awarii wynikłych w kotłowni oraz na sieci cieplnej. Wykonywanie prac remontowych oraz przyłączeniowych, a także innych prac zleconych przez pracodawcę.
      StPr/24/0333

      Wykonywanie i montaż ślusarki aluminiowej
      StPr/24/0321