W miniony piątek (26 czerwca), podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu oficjalnie pożegnano jej dyrektor, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. - Stoję prze państwem z ogromną wdzięcznością, ale też z refleksją nad drogą, którą wspólnie przeszliśmy – mówiła Hanna Śniatała.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz