W miniony piątek (26 czerwca), podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu oficjalnie pożegnano jej dyrektor, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. - Stoję prze państwem z ogromną wdzięcznością, ale też z refleksją nad drogą, którą wspólnie przeszliśmy – mówiła Hanna Śniatała.
2026-06-27 11:45:00