Zamknij

Nagrody Starosty wręczone

10:26, 19.10.2018 Aktualizacja: 12:54, 24.10.2025
Skomentuj Nagrody Starosty wręczone

23 uczniów ostrzeszowskich szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest powiat, otrzymało edukacyjno-motywacyjne nagrody starosty. Nagrody za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 207/2018 wręczono na dzisiejszej sesji Rady Powiatu.



13 uczniów otrzymało 500-złotowe nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe, 4 - za osiągnięcia artystyczne i 6 - za osiągnięcia sportowe. Nagrody wręczył starosta Lech Janicki wraz z przewodniczącą Rady Powiatu Marianną Powązką, wicestarostą Adamem Mickiewiczem oraz przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu Wojciechem Bąkiem.

Osiągnięcia naukowe
Marcel Stambuła
Izabella Danielska
Mikołaj Grabarczyk
Jakub Szczygieł
Helena Szuflińska
Jacek Stachurski
Hanna Stempniewicz
Witold Przybył
Kornel Kwiatecki
Patrycja Błaszczyk
Marta Lis
Krystian Mazur
Anna Matysik

Osiągnięcia artystyczne
Radha Łepska
Sylwia Albertowska
Mateusz Sztuder
Amelia Dolata

Osiągnięcia sportowe
Daria Ramirez-Paszek
Martyna Wróbel
Kacper Jastrzębski
Kacper Świtoń
Martyna Lubojańska
Marcin Wągrowski

źródło: powiatostrzeszowski.pl

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%