Wiadomości

Zamknij

Sukces młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ostrzeszowie

. 09:54, 23.06.2026 Aktualizacja: 09:56, 23.06.2026
Skomentuj Sukces młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ostrzeszowie

Samorząd powiatowy docenił sukces sportowy reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie, która zdobyła wicemistrzostwo Wielkopolski LZS w turnieju piłki nożnej chłopców Mała Piłkarska Kadra Czeka.

17 czerwca, podczas specjalnego spotkania wicestarosta Lech Janicki oraz przedstawiciele Ludowych Zespołów Sportowych (Edmund Tetlak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie i Alojzy Kabat – wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie) przekazali oficjalne podziękowania i listy gratulacyjne dla dyrektora szkoły Jerzego Kurzawy oraz kadry trenerskiej – nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Kuchty.

Drugie miejsce w turnieju potwierdza wysoki poziom szkolenia sportowego oraz ogromne zaangażowanie samych zawodników i ich trenera.

Gratulujemy młodym piłkarzom oraz kadrze pedagogicznej i życzymy kolejnych sukcesów!

Powiatostrzeszowski.pl

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%