Samorząd powiatowy docenił sukces sportowy reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie, która zdobyła wicemistrzostwo Wielkopolski LZS w turnieju piłki nożnej chłopców Mała Piłkarska Kadra Czeka.
17 czerwca, podczas specjalnego spotkania wicestarosta Lech Janicki oraz przedstawiciele Ludowych Zespołów Sportowych (Edmund Tetlak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie i Alojzy Kabat – wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie) przekazali oficjalne podziękowania i listy gratulacyjne dla dyrektora szkoły Jerzego Kurzawy oraz kadry trenerskiej – nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Kuchty.
Drugie miejsce w turnieju potwierdza wysoki poziom szkolenia sportowego oraz ogromne zaangażowanie samych zawodników i ich trenera.
Gratulujemy młodym piłkarzom oraz kadrze pedagogicznej i życzymy kolejnych sukcesów!
Powiatostrzeszowski.pl

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz