Zamknij

KOBYLA GÓRA: Dwoje dzieci nie żyje, ich matka przetransportowana do szpitala

14:01, 20.04.2023 Aktualizacja: 10:43, 03.05.2023
Skomentuj

W Kobylej Górze, na terenie jednego z domów jednorodzinnych doszło do tragedii. Nie żyje 2 dzieci. Młodsza dziewczynka najprawdopodobniej została uduszona, starsza miała rany cięte. Ratownikom udało się uratować ich matkę.

Służby zaalarmował mąż i ojciec ofiar tragedii. Kiedy nie mógł dostać się do domu, wybił szybę w oknie. Zgłoszenie, jakie o godz. 12.29 odebrał dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrzeszowie mówiło o dwóch osobach poszkodowanych, u których stwierdzono zatrzymanie krążenia. Strażacy odnaleźli na miejscu 47-letnią kobietę i 13-letnie dziecko, podjęto próbę reanimacji, niestety dziecka nie udało się uratować. W mieszkaniu znaleziono też drugie dziecko (9 lat), niestety martwe.  

Na razie nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się na terenie jednej z posesji w Kobylej Górze. – Na terenie jednego z domów jednorodzinnych znaleziono zwłoki dwóch osób – potwierdza st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

- Obrażenia u ofiar były dość rozległe – przyznaje komendant powiatowy PSP w Ostrzeszowie bryg. Piotr Mazurkiewcz, podkreśla równocześnie, że na miejscu trwają czynności dochodzeniowo-śledcze, które prowadzi policja pod nadzorem prokuratora.

Najprawdopodobniej młodsza dziewczynka została uduszona, starsza miała rany cięte. Matka była reanimowana, śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala w Kaliszu.

AKTUALIZACJA

- W dniu dzisiejszym około godziny 12:35 Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie została poinformowana o znalezieniu zwłok dwóch osób to jest dzieci w wieku 9 i 13 lat na terenie domu jednorodzinnego w miejscowości Kobyla Góra - potwierdza st. asp. Magdalena Hańdziuk.- W chwili obecnej na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Matka dzieci z obrażeniami została przetransportowana przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Kaliszu

 

[WIDEO]264[/WIDEO]

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%