44 strażaków ratowników OSP z terenu powiatu ostrzeszowskiego ukończyło szkolenie dla osób przewidzianych do pełnienia funkcji kierującego działaniem ratowniczym. Szkolenie zakończył egzamin.
Zorganizowane z Komendzie Powiatowej PSP w Ostrzeszowie szkolenie zostało przeprowadzone zgodnie z programem szkolenia zatwierdzonym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Po kilkunastu godzinach zajęć teoretycznych oraz praktycznych druhowie zostali przygotowani do kierowania działaniami ratowniczymi na poziomie interwencyjnym.
Szkolenie zostało zorganizowane przez Komendę Wojewódzką PSP, a egzamin został przeprowadzony pod okiem asp. Michała Wrembla z Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.
fot. KP PSP Ostrzeszów
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz