Zamknij

Pracownik ciastkarni

Nr oferty: StPr/24/0101Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pomocnik cukiernika
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Karina Kopka
    Numer telefonu: 627320790 w. 203
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracodawcy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    praca na budowie dróg i ulic, kierowanie ludźmi
    StPr/24/0179
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2024
    wynagrodzenie od od 8 000 PLN

    Mechanik pojazdów samochodowych
    StPr/24/0174
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    operator wózków jedniowych
    StPr/24/0163
    data rozpoczęcia pracy od 09.04.2024

    1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - kutry,mieszałki 2. Wykonywanie prac w zakresie produkcji zgodnie z instrukcją i wymogami produkcyjnymi. 3. Kontrola nad użytym surowcem. 4. Zgłaszanie nieprawidłowości zauważonych podczas prac osobie nadzorującej proces produkcji na danym odcinku. 5. Kontrola i utrzymanie stanowiska pracy pod wzgędem czystości. 6. Przestrzeganie obowiązujacych procedur.
    StPr/24/0164
    data rozpoczęcia pracy od 08.04.2024
    wynagrodzenie od od 6 000 PLN

    Pasteryzacja mieszanki do produkcji loodów.
    StPr/24/0167
    data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

    1. Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. 2. Wykonywanie prac w zakresie produkcji zgodnie z instrukcją i wymogami produkcyjnymi. 3. Kontrola nad użytym surowcem. 4. Zgłaszanie nieprawidłowości zauważonych podczas prac osobie nadzorującej proces produkcji na danym odcinku. 5. Kontrola i utrzymanie stanowiska pracy pod wzgędem czystości. 6. Przestrzeganie obowiązujacych procedur.
    StPr/24/0160
    data rozpoczęcia pracy od 04.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 900 PLN

    Segregacja materiałów,montaż i demontaż rusztowania
    StPr/24/0159
    wynagrodzenie od od 27,7 PLN

    Zapewnienie bezawaryjnej pracy instalacji amoniakalnych, maszyn i urządzeń chłodniczych. Nadzór nad kluczowymi parametrami instalacji chłodniczych - diagnozowanie, rozwiązywanie problemów. Prowadzenie dokumentacji pracy maszynowni. Montaż i bieżące serwisowanie urządzeń chłodniczych amoniakalnych. Nadzór nad poprawnym i bezpiecznym funkcjonowaniem instalacji amoniakalnych.
    StPr/24/0157
    data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024

    Opieka i prowadzenie zajęć w przedszkolu.
    StPr/24/0138
    data rozpoczęcia pracy od 18.03.2024
    wynagrodzenie od od 5 544 PLN

    ocieplanie budynków
    StPr/24/0139