Zamknij

Monter ogrodzeń

Nr oferty: StPr/22/0573Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Monter ogrodzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Przemysłowa 7, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Beata Bochen
    Numer telefonu: 627320790 w. 206
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Montaż / demontaż rusztowań
    StPr/22/0586
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer-montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsługa narzędzi ręcznych bez napędu, obsługa ręcznych wózków transportowych oraz automatycznej owijarki do palet, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, praca na wysokości do 3 metrów.
    StPr/22/0581
    data rozpoczęcia pracy od 28.11.2022

    Obsługa automatycznej piły, prace związane z procesem produkcyjnym, obsługa elektronarzędzi ręcznych bez napędu, z napędem elektrycznym lub pneumatycznym, prace porządkowe, inne prace zlecone przez przełożonego
    StPr/22/0582

    StPr/22/0573
    data rozpoczęcia pracy od 10.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    - bezawaryjne funkcjonowanie maszyn i urządzeń - montaż i bieżące serwisowanie urządzeń
    StPr/22/0568
    data rozpoczęcia pracy od 07.11.2022
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W HALACH MAGAZYNOWYCH PRODUKCYJNYCH, PODŁĄCZANIE MASZYN I URZĄDZEŃ, MONTAŻ ROZDZIELNI I SZAF STEROWNICZYCH.
    StPr/22/0540
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022