Zamknij

Mechanik, Elektromechanik

Nr oferty: StPr/22/0568Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Al. Wojska Polskiego 1, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - bezawaryjne funkcjonowanie maszyn i urządzeń - montaż i bieżące serwisowanie urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 07.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kategoria B
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, obsługa urządzeń technicznych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DROP Spółka Akcyjna
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Al. Wojska Polskiego 1, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopol
        Osoba do kontaktu: Beata Kuboś
        Numer telefonu: 668 410 555
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: b.d
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Montaż / demontaż rusztowań
        StPr/22/0586
        data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer-montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsługa narzędzi ręcznych bez napędu, obsługa ręcznych wózków transportowych oraz automatycznej owijarki do palet, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, praca na wysokości do 3 metrów.
        StPr/22/0581
        data rozpoczęcia pracy od 28.11.2022

        Obsługa automatycznej piły, prace związane z procesem produkcyjnym, obsługa elektronarzędzi ręcznych bez napędu, z napędem elektrycznym lub pneumatycznym, prace porządkowe, inne prace zlecone przez przełożonego
        StPr/22/0582

        Monter ogrodzeń
        StPr/22/0573
        data rozpoczęcia pracy od 10.11.2022
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        - bezawaryjne funkcjonowanie maszyn i urządzeń - montaż i bieżące serwisowanie urządzeń
        StPr/22/0568
        data rozpoczęcia pracy od 07.11.2022
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W HALACH MAGAZYNOWYCH PRODUKCYJNYCH, PODŁĄCZANIE MASZYN I URZĄDZEŃ, MONTAŻ ROZDZIELNI I SZAF STEROWNICZYCH.
        StPr/22/0540
        data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022