Zamknij

ELEKTROMONTER

Nr oferty: StPr/22/0540Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 17, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W HALACH MAGAZYNOWYCH PRODUKCYJNYCH, PODŁĄCZANIE MASZYN I URZĄDZEŃ, MONTAŻ ROZDZIELNI I SZAF STEROWNICZYCH.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRYCZNYCH ELEMIX PIOTR NOWAK
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 17, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 601260332
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Montaż / demontaż rusztowań
      StPr/22/0586
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer-montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsługa narzędzi ręcznych bez napędu, obsługa ręcznych wózków transportowych oraz automatycznej owijarki do palet, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego, praca na wysokości do 3 metrów.
      StPr/22/0581
      data rozpoczęcia pracy od 28.11.2022

      Obsługa automatycznej piły, prace związane z procesem produkcyjnym, obsługa elektronarzędzi ręcznych bez napędu, z napędem elektrycznym lub pneumatycznym, prace porządkowe, inne prace zlecone przez przełożonego
      StPr/22/0582

      Monter ogrodzeń
      StPr/22/0573
      data rozpoczęcia pracy od 10.11.2022
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      - bezawaryjne funkcjonowanie maszyn i urządzeń - montaż i bieżące serwisowanie urządzeń
      StPr/22/0568
      data rozpoczęcia pracy od 07.11.2022
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W HALACH MAGAZYNOWYCH PRODUKCYJNYCH, PODŁĄCZANIE MASZYN I URZĄDZEŃ, MONTAŻ ROZDZIELNI I SZAF STEROWNICZYCH.
      StPr/22/0540
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2022