Fotorelacje

Zamknij
16:05, 27.06.2026

Najpierw zamieścili w mediach list, by kilka dni później, w dniu zakończenia roku szkolnego, zgotować swojemu dyrektorowi wielką fetę na pożegnanie.  - Dziękuję, że mogłem być częścią waszej drogi – mówił wyraźnie wzruszony Jerzy Kurzawa, który zdecydował się przejść na emeryturę. W takim stylu odchodzą tylko ludzie wielcy.

źródło: ZS2

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz