Pierwszy dzień lata w Grabowie nad Prosną upłynął pod znakiem muzyki, wspólnych spotkań i niezapomnianych artystycznych wrażeń. W niedzielę, 21 czerwca, Park Miejski stał się miejscem wyjątkowego koncertu, który zgromadził liczne grono mieszkańców oraz gości pragnących spędzić letnie popołudnie w przyjemnej, pełnej pozytywnej energii atmosferze.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz