Trwa rewitalizacja Pomnika Harcerskiego ,,Lilijki’’ zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Zamkowej w Ostrzeszowie. Wszystko za sprawą złożonego w ramach Ostrzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego projektu pn. ,,Rewitalizacja Pomnika Harcerskiego w Ostrzeszowie – wspólna pamięć, wspólna odpowiedzialność’’.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz