Zamknij

Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

13.08, 23.11.2022 . Aktualizacja: 12.02, 26.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

22 listopada 2022 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Kępnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych.

Do turnieju w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie reprezentacje. W kategorii chłopców przystąpiły do zawodów  trzy reprezentacje szkół średnich z naszego powiatu. W wyniku rywalizacji sportowej w ramach "XXIV Licealiady 2022/2023” wyłoniono najlepsze zespoły w tej dyscyplinie.

W kategorii dziewcząt rywalizacja wyglądała następująco:

ZSP Nr 1 - LO Nr I Kępno      28:22

W kategorii chłopców wyniki przedstawiały się następująco:

ZSP Nr 2 Kępno-ZSP Nr 1 Kępno    13:11

LO Nr I Kępno-ZSP Nr 2 Kępno        14:5

ZSP Nr 1 Kępno- LO Nr I Kępno         5:13

Najlepszą zawodniczką została Oliwia Sobczak z ZSP  Nr 1 w Kępnie. Najskuteczniejszą zawodniczką została Jagoda Kaczor z LO Nr I w Kępnie. Julia Olejnik z ZSP Nr 1 w Kępnie została najlepszą bramkarką.

Najlepszym zawodnikiem został Maciej Sowa z ZSP Nr 2 w Kępnie. Najlepszy strzelcem został Mikołaj Lubojański z LO Nr I w Kępnie. Najlepszym bramkarzem wybrano Mateusza Antczaka            z LO  Nr I w Kępnie.

Podsumowania i wręczenia pamiątkowych pucharów, dyplomów i piłek do piłki ręcznej dla uczestniczących w turnieju drużyn dokonała w imieniu Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala dyrektor LO Nr I w Kępnie Danuta Stefańska.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%