Miasto i Gmina Mikstat jako inwestor otrzymało nominację do finału ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” za realizację inwestycji:Stadion Miejski – Boisko Sportowe w Mikstacie (funkcja sportowo-rekreacyjna)
To wyróżnienie pokazuje, że warto realizować ambitne projekty z myślą o przyszłości, które realnie podnoszą jakość życia mieszkańców i sprzyjają rozwojowi sportu oraz aktywnego wypoczynku. Dziś stadion służy mieszkańcom, młodzieży i sportowcom, integruje lokalną społeczność i staje się ważnym miejscem aktywności, a dodatkowo jest doceniany w skali całego kraju.
To przestrzeń otwarta dla każdego – można tu nie tylko trenować, ale też usiąść na ławce, odpocząć, poczytać książkę, przyjść z dzieckiem i skorzystać z przygotowanych zabaw w przestrzeni rekreacyjnej. MD



Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz