Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie Michał Błoch odebrał z rąk wicekurator oświaty Izabeli Liebert-Jędroszkowiak wyróżniającą ocenę pracy.
2 stycznia 2026 r. wicekurator oświaty Izabela Liebert-Jędroszkowiak, w towarzystwie dyrektora Delegatury w Kaliszu Anny Piotrowskiej, wręczyła wyróżniające oceny pracy dyrektorom szkół i przedszkoli z rejonu działania Delegatury w Kaliszu.
Wśród wyróżnionych znaleźli się dyrektorzy szkół i przedszkoli, którzy z pasją i konsekwencją realizują misję edukacyjną, dbając o rozwój uczniów, nauczycieli oraz całych społeczności szkolnych.
W gronie tym znalazł się dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im Marii Skłodowskiej-Curie Michał Błoch, który – jak podkreślano - z zaangażowaniem wspiera innowacyjne inicjatywy uczniów i nauczycieli oraz rozwija współpracę międzynarodową. Jako jeden z dwóch nauczycieli w Polsce został zaproszony na międzynarodową konferencję ekologiczną w Tallinie. Szkoła od lat osiąga znakomite wyniki maturalne, a jej wizytówką są m.in. Drużyna Debat Oxfordzkich, chór szkolny oraz liczne projekty kulturalne i społeczne.
Obok dyrektora Błocha wyróżniające oceny pracy otrzymali: Mariusz Pawlak - dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu, Justyna Uciechowska - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła w Ostrowie Wlkp., Elżbieta Szefer - dyrektor Publicznego Przedszkola nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi ,,Razem’’ w Kaliszu i Danuta Prusinowska-Zmyślony - dyrektor Przedszkola nr 1 ,,Bajka’’ w Pleszewie.
Wręczone oceny wyróżniające są wyrazem uznania dla profesjonalizmu, zaangażowania i skutecznego przywództwa dyrektorów, którzy swoją pracą realnie wpływają na wysoką jakość edukacji w Wielkopolsce.
Źródło: Kuratorium Oświaty
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz