3 sierpnia o godzinie 4.49 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie otrzymało zgłoszenie o pożarze stogu słomy w miejscowości Kraszewice.
Zadysponowane na miejsce zdarzenia zastępy straży pożarnej potwierdziły zagrożenie. - Podano łącznie 4 prądy wody w natarciu na pożar – mówi sekc. Noemi Biel z KP PSP w Ostrzeszowie. - Po czasie podjęte działania przyczyniły się do ugaszenia pożaru. Następnie pogorzelisko sprawdzono kamerą termowizyjną, która nie wykazała zagrożenia. Straty sięgają 20 tys. zł.
W działaniach brały udział: JRG Ostrzeszów (3), OSP Kraszewice) i OSP Głuszyna (1).
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu pulstygodnia.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz